PËR NE

çfarë bëjmë ne

Hangzhou Dely Technology Co., Ltd. (Dely Technology), e themeluar në vitin 2002, është një ofrues i mirënjohur i zgjidhjeve speciale të lidhjes që integron kërkimin, zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e ngjitësve. Për më shumë se dhjetë vjet, Dely Technology ka vazhduar të inovojë teknologjinë bazuar në nevojat e klientëve, të ndërtojë qendrën e saj për Kërkim dhe Zhvillim dhe të mbledhë ekipe të larta R&D për të zhvilluar vazhdimisht ngjitës të veçantë ngjitës. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone anembanë botës.

 • 18+
  R&D Design dhe inxhinier teknik
 • 20+
  Vite përvojë në zhvillimin e ngjitësit
 • 2000+
  Vlerësime të mira nga klientët tanë
 • 12000+
  Sipërfaqja e fabrikës metër katror

PRODUKTET TONA

të përkushtuar për të ofruar produkte të cilësisë më të mirë

APLIKIMI I PRODUKTIT

skenari i aplikimit të produktit

PSE NA ZGJODHET NE

avantazhet tona

LAJME

të përkushtuar për të ofruar produkte të cilësisë më të mirë

MUND TË NA KONTAKTONI ME E-MAIL

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Lini Mesazhin Tuaj