ЗА НАС

што правиме

Hangzhou Dely Technology Co., Ltd. (Dely Technology), основана во 2002 година, е добро познат снабдувач на специјални решенија за сврзување што ги интегрира истражувањето, развојот, производството и продажбата на лепила. Повеќе од десет години, Dely Technology продолжи да ја иновира технологијата заснована на потребите на клиентите, да изгради сопствен центар за истражување и развој и да собира врвни тимови за истражување и развој за континуирано развивање на специјални лепила за поврзување. Производите се извезуваат во повеќе од 100 земји и региони ширум светот.

 • 18+
  R&D Дизајн и технички инженер
 • 20+
  Години на искуство во развој на лепило
 • 2000+
  Добри критики од нашите клиенти
 • 12000+
  Фабричка површина квадратен метар

НАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

посветени на обезбедување производи со најдобар квалитет

АПЛИКАЦИЈА ЗА ПРОИЗВОД

сценарио за апликација на производот

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

нашите предности

ВЕСТИ

посветени на обезбедување производи со најдобар квалитет

МОЖЕТЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ ПО Е-MAIL

За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

Оставете ја вашата порака